0108 1 sierpnia w Muzeum AK

W 74. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego, 1 sierpnia, zapraszamy na finałowe spotkanie z cyklu Szlakiem AK i Akcji „Burza”

i Akcji „Burza”. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę dla młodszych i nieco starszych pasjonatów historii.
O godz. 9.00 zapraszamy na zajęcia warsztatowe „Szlakiem AK i akcji Burza” połączone z grą wielkoformatową, które odbędą się w Muzeum AK.
Natomiast o godz. 10.30 zapraszamy na niezwykły spacer z przewodnikiem po cmentarzu Rakowickim, w czasie którego odwiedzimy mogiły uczestników powstania warszawskiego. Naszą wędrówkę rozpoczniemy przed siedzibą Muzeum AK - ul. Wita Stwosza 12.
Zapisy na spacer i warsztaty przyjmowane są pod numerem 12 41 00 796 lub drogą mailową rezerwacja@muzeum-ak.pl
Na warsztaty obowiązuje bilet specjalny – w cenie 1 zł do kupienia w kasie muzeum.
Na każdego uczestnika wydarzenia czeka miły upominek.