Dzień Babci i Dziadka z historią w tle
20.01.2019

Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków wraz z Wnukami na wyjątkowe zajęcia warsztatowe, które odbędą się w niedzielę 20 stycznia 2019 r. o godzinie 11:30 w siedzibie Muzeum Armii Krajowej w Krakowie. Będzie to znakomity sposób na wspólne, AKtywne i kreatywne spędzenie czasu. W czasie zajęć uczestnicy, nie tylko poznają ciekawostki dotyczące historii XX wieku, ale również dowiedzą się w jaki sposób można upamiętnić dzieje swojej rodziny.

Dzień Babci i Dziadka z historią w tle:

Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków wraz z Wnukami na wyjątkowe zajęcia warsztatowe, które odbędą się w niedzielę 20 stycznia 2019 r. o godzinie 11:30 w siedzibie Muzeum Armii Krajowej w Krakowie przy ul. Wita Stwosza 12. Będzie to znakomity sposób na wspólne, AKtywne i kreatywne spędzenie czasu. W czasie zajęć uczestnicy, nie tylko poznają ciekawostki dotyczące historii XX wieku, ale również dowiedzą się w jaki sposób można upamiętnić dzieje swojej rodziny.

W programie zwiedzanie fragmentów ekspozycji oraz warsztaty. W ich trakcie przybliżone zostaną informacje na temat życia codziennego na okupowanych ziemiach polskich i prowadzonej na tym obszarze działalności podziemnej. Na uczestników czekać będą liczne „konspiracyjne” wyzwania (m.in. wspólne rysowanie symboli, szycie biało-czerwonych opasek naramiennych). W czasie warsztatów uczestnicy zajmą się także dziejami własnej rodziny. Wykonają m.in. drzewo genealogiczne oraz zaprojektują swój rodzinny herb.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.

Zapisy pod adresem: rezerwacja@muzeum-ak.pl lub pod numerem telefonu: 12 410 07 96