1008 Głosowanie w konkursie Słoneczniki 2018 - Muzeum AK z nominacją

Muzeum AK zostało nominowane w konkursie Słoneczniki 2018 na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci. Dzięki Państwa głosom działalność edukacyjna instytucji może walczyć o główną nagrodę, która stałaby się zwieńczeniem całorocznej pracy Zespołu Muzeum, planującego i tworzącego animujące i angażujące warsztaty dla dzieci i młodzieży!

Szanowni Państwo,

cieszymy się mogąc przekazać informację o nominacji Muzeum AK do konkursu na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci "Słoneczniki" 2018. Jesteśmy szczęśliwi, gdyż całoroczna praca naszego Zespołu została kolejny raz doceniona właśnie przez Państwa.

Nominacja jest wielkim wyróżnieniem, jednakże to dopiero początek drogi, której nie będziemy mogli pokonać bez Państwa pomocy. Do 9 września trwa głosowanie, w którym ostatecznie to Państwa głosy zdecydują o tym, która z nominowanych inicjatyw zostanie nagrodzona w kategorii "najbardziej rozwojowej".

Aby zagłosować wystarczy kliknąć na poniższy link i dokonać wyboru:

Kategoria: LOGIKA

warsztaty: "Za Naszą Wolność i Waszą – odkryj historię WP"

Każdy głos jest dla nas ważny i każdy stanowi nagrodę za całoroczną pracę naszego Zespołu w kierunku dalszego rozwoju inicjatyw edukacyjnych w naszej instytucji. Mamy nadzieję, że nasze działania spotykają się z Państwa zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem. Od dziś do 9 września możecie to Państwo wyrazić oddając swój głos w konkursie na Muzeum AK.