Konspiracyjne Ferie W Muzeum AK
02..01.2019

Szanowni Państwo, po pięciu latach organizowanych w naszym Muzeum półkolonii postanowiliśmy zmienić naszą formułę zimowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży spędzającej ferie zimowe w Krakowie.

W tym roku zapraszamy grupy zorganizowane na „Konspiracyjne Ferie” będące cyklem warsztatów dotyczącym Krakowa i konspiracji w pierwszej połowie XX wieku.

Muzeum Armii Krajowej zaprasza wszystkich pasjonatów historii do udziału w Konspiracyjnych Feriach

Chcesz poznać postać gen. Emila Fieldorfa „Nila”, dowiedzieć się jakie były relacje Józefa Piłsudskiego z Krakowem i dlaczego to Kraków był idealnym miastem do prowadzenia konspiracji? Weź udział
Konspiracyjnych Feriach!

Program spotkania przewiduje udział w cyklu zajęć warsztatowych połączonych ze zwiedzaniem wystawy czasowej, projekcją filmu, grą wielkoformatową i podchodami.

W czasie warsztatów uczestnicy poznają najważniejsze postacie żyjące w Krakowie w pierwszej połowie XX wieku. Uczestników walk o odzyskanie Niepodległości,  ich działania w okresie II RP oraz konspiracji z podczas II wojny światowej.

Oferta dla grupy zorganizowanej minimum 10 osób.

Wymagany co najmniej jeden opiekun na czas trwania zajęć.

Czas trwania: 5 godzin.

W czasie trwania zajęć przewidziana jest 30 minutowa przerwa.

Koszt: 18 zł/ os

Rezerwacje pod adresem email: rezerwacja@muzeum-ak.pl