0207 Lato z Muzeum AK! Oferta półkolonii.

Muzeum AK kolejny raz przygotowuje się na przyjęcie dzieci w czasie wakacyjnej przerwy. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i regulaminem letnich półkolonii.

Uprzejmie informujemy, że miejsca na I turnus półkolonii letnich 2018 roku zostały wyczerpane. Zapraszamy do rejestracji na pozostałe turnusy.

Półkolonie organizowane przez Muzeum AK dają niepowtarzalną okazję, aby spotkać się z żołnierzami, świadkami historii, poznać pracę instytucji, a także wziąć udział w warsztatach i grach integracyjnych. Uczestnicy poznają historię Polskiego Państwa Podziemnego, a także odwiedzą wyjątkowe miejsca, związane z tematem przewodnim spotkań.

Półkolonie odbywają się w czterech, pięciodniowych turnusach (2-13 lipca; 30 lipca-10 sierpnia 2018 r.) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Zapisy w siedzibie Muzeum AK przy ul. Wita Stwosza 12, telefonicznie pod nr 12 41 00 770 lub elektronicznie: rezerwacja@muzeum-ak.pl.

Uczestnictwo w półkolonii jest odpłatne. Odpłatność wynosi 70 złotych za każdy dzień za każdego uczestnika. W przypadku dokonania zapisu więcej niż jednego uczestnika (rodzeństwa), naliczany będzie rabat w wysokości 20 % za każdy dzień zajęć od wyżej wymienionej kwoty.

Wpłat należy dokonywać w kasie Muzeum lub na konto Muzeum:
19 1020 2892 0000 5602 0591 0320. Wpłaty mogą być dokonywane jedynie w miesiącu, w którym odbywają się zajęcia. W tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko dziecka i wybrany termin turnusu. Istnieje możliwość wystawienia rachunku za udział dziecka w półkolonii po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby.

Wpłaty należy dokonać najpóźniej w dniu rozpoczęcia zajęć w ramach danego turnusu.

Dokumenty do pobrania:

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku