2201 Międzypokoleniowy weekend
21 stycznia, 22 stycznia (sobota, niedziela)

Międzypokoleniowy weekend w Muzeum AK

Sobota (21 stycznia):
"Powrót do historii" - Babcie i Dziadkowie z wnukami zwiedzają Muzeum AK za 1 zł
o godz. 11:00 zwiedzanie z przewodnikiem (konieczna rezerwacja pod nr tel. 12 410 07 70 lub rezerwacja@muzeum-ak.pl

Niedziela (22 stycznia):
o godz. 11:00 Międzypokoleniowe warsztaty z okazji Dnia Babci i Dziadka

Zapraszamy Babcie i Dziadków wraz z Wnukami (powyżej 7 lat) na wyjątkowe zajęcia warsztatowe połączone ze zwiedzaniem fragmentów ekspozycji. W trakcie zajęć uczestnicy poznają ciekawostki związane z historią Polski podczas II wojny światowej. Dowiedzą się jakie są sposoby upamiętniania wydarzeń historycznych, wykonają konspiracyjne zadania (m.in. wspólne szycie biało-czerwonych opasek i wybijanie orzełków na sztancy), a także poznają metody dokumentowania dziejów własnej rodziny. Wykonają m.in. drzewo genealogiczne, a na zakończenie zaprojektują i wykonają swój rodzinny herb.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.

Zapisy pod adresem: rezerwacja@muzeum-ak.pl lub pod numerem telefonu: 12 410 07 70