0606 Muzeum AK angażuje Młodość! Zostań historykiem! Pracuj w zawodzie!

Zaplanuj swoją przyszłość! Zadbaj o swój sukces! Wygraj konkurs i poprowadź autorskie warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży, które otworzą Ci ścieżkę do kariery!

Aktualizacja:

Komisja konkursowa Muzeum Armii Krajowej w składzie:
mgr Mateusz Gawlik – dział historyczny
mgr Katarzyna Mazur – dział edukacji i promocji
mgr Monika Jędrzejek-Lesiczko – dział edukacji i promocji
mgr Mirosław Brach –  dział edukacji i promocji
po przeprowadzeniu weryfikacji wyłoniła zwycięzców:

Kategoria: klasy V-VI szkoły podstawowej – zwycięzca Pan Emil Kamiński zajęcia warsztatowe pt. „Pseudonim „Nil”

Kategoria: Klasy VII i VIII szkoły podstawowej  oraz gimnazjum – zwycięzca – Pani Maria Szlezynger zajęcia warsztatowe pt. „Powstanie warszawskie w historiach jego żołnierzy”

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Muzeum Armii Krajowej na drodze realizacji kolejnego projektu w ramach dotacji z Narodowego Centrum Kultury  pragnie zaangażować młodość i zachęca studentów oraz absolwentów studiów historycznych do wzięcia udziału w oryginalnym projekcie aktywizacji zawodowej, opartym na formule konkursowej.

Konkurs polega na opracowaniu  scenariusza  warsztatów edukacyjnych w jednym z wybranych tematów dot. historii XX wieku, II wojny światowej, AK lub Polskiego Państwa Podziemnego.  Jurorzy wyłonią zwycięzców, w ramach dwóch grup wiekowych, do jakich skierowane mogą zostać scenariusze, a laureaci w ramach nagrody będą mogli poprowadzić autorskie zajęcia z dziećmi i młodzieżą, które potrwają od września do października w Muzeum AK.

To unikalna szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego, a także sprawdzenie się w roli edukatora instytucji kultury.

Przystąpienie do konkursu odbywa się poprzez zgłoszenie swojej pracy przez autora do organizatora wraz z wszelkimi wymaganymi dokumentami zgodnie Regulaminem. Na zgłoszenia gotowych scenariuszy czekamy od 1 czerwca do 16 lipca 2018 roku.

Szczegółowe informacje dot. konkursu znajdują się w zamieszczonym poniżej Regulaminie.

REGULAMIN konkursu "Muzeum AK angażuje Młodość!"