0108 Półkolonie "Na historycznym szlAKu" - III turnus
01.08. - 05.08.2016

Serdecznie zapraszamy miłośników przygód w wieku od 7 do 13 lat do spędzenia wyjątkowych wAKacji w naszym Muzeum. Codziennie odbywać się będą zajęcia warsztatowe, wycieczki do interesujących miejsc oraz spacery. Odwiedzimy średniowieczną osadę oraz spotkamy się ze strażakami i wojskiem. Program urozmaicą gry integracyjne i terenowe, podczas których m.in. poznawać będziemy tajniki pracy polskich wywiadowców.

Ramowy program:

„Panteon wielkich Polaków” -  zajęcia edukacyjne oraz integracyjne i ruchowe w parku Jordana
„Służby mundurowe” - spotkanie ze strażakami i wojskiem.
„Szlakiem rtm. Witolda Pileckiego”   – wycieczka do Bochni – miasta, w którym ukrywał się rtm. Witold Pilecki po uciecze z obozu w Auschwitz.
„Wojsko dawniej i dziś ” – Spotkanie z kombatantem oraz żołnierzem aktywnym zawodowo. Wizyta w jednostce wojskowej.
„Patriotyczny Kraków”-  zwiedzanie zakątków miasta, w których prowadzono działalność konspiracyjną. Wizyta w ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie. Gra terenowa.

Turnusy:
I . 4 – 8 lipca (poniedziałek – piątek)
II. 11 – 15 lipca (poniedziałek – piątek)

III. 1 – 5 sierpnia (poniedziałek – piątek)
IV. 8– 12 sierpnia (poniedziałek – piątek)

Zajęcia odbywają się w godzinach 8:00 – 16:00.

Zapisy pod adresem: rezerwacja@muzeum-ak.pl lub pod numerem telefonu: 12 410 07 70

Koszt uczestnictwa w półkoloniach wynosi 60 zł za jeden dzień zajęć (300 zł za turnus). Cena zawiera dwudaniowy obiad, ubezpieczenie, bilety wstępu oraz komunikacji miejskiej.

Przy zapisie 2 uczestników (rodzeństwo), naliczany będzie rabat w wysokości 20 % zł (cena wyniesie 48 zł za dzień za każdego uczestnika). Respektujemy również Krakowską Kartę Rodzinną 3+. Cena biletu z Kartą wynosi 30 zł za każdego uczestnika za każdy dzień zajęć.

Wpłat należy dokonywać w kasie Muzeum lub na konto Muzeum: 19 1020 2892 0000 5602 0591 0320.  W tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko dziecka i wybrany termin turnusu. Istnieje możliwość wystawienia faktury za udział dziecka w półkolonii po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby.

Muzeum zastrzega sobie prawo zmiany atrakcji przewidzianych na poszczególne dni.

Dokumenty:

Karta kwalifikacyjna